Parishes

Australia

 Australia2

Matagaluega:VITORIA 

Pulega: MELEPONE MATU & PERTH                                                     

1. Northgate                   Aviti & Saiaigaeiva Etuale FT 
 
2. Meadow Heights Fiaalua'e & Ulla Tiata FS 
 
3. Brimbank

Samani & Vaimoana Sila FS

 
4. Perth Konelio & Fueselela Tali FS  
 
5. Watsonia Sikeli & Litara Leasiolagi FS  
6. Melepone Asafo & Selina Iosefa FS 
 
7. Swan Valley Alaifetu & Kalala Faaeteete FS  
8. Bulla Kalepo & Lematea Patea FS  

  Pulega: MELEPONE TUTOTONU

1.
Glenroy Paul & Taulogomai Gray FT 
 
2. Tullamarine I'aeva & Fa'afouina Lagaaia FS 
 
3. Melton Ropati & Nuutofi Toleafoa FS 
 
4. Westside Leituala & Sala Fa'amatala FS 
 
 5. Highlands  Onesemo & Avau Mareko FS  

Pulega: MELEPONE SAUTE

1. Dandenong Viliamu & Neille Finau FT
 
2. Frankston Iakopo Poufa & Lemafo'e Pesaleli FS
 
3. Clayton Se'evae & Rachel Mulitalo FS 
 
4. Hampton Park Tenise & Tepora Lokeni FS 
 
5. Cranbourne Moe & Tusialei Tauti FS 
 
6. Casey Melani & Ailini Keilani FS
7. Pakenham Luteru & Mane Ogeuta FS
8. Fountain Gate Faimata & Nerisa Semau Tavita FS
   
         

 Matagaluega: [NSW]

Pulega: SINI I MATU

1. Granville Siaki & Gaufa Brown FT 
   
2. Villawood Isaako & Tavai Patea FS 
   
3. Fairfield Peletisala & Michiko Lima FS 
   
4. Newcastle Elama & Taeario Alao FS
   
5. Shanes Park Iosefa & Satui Iuvale FS    
6. Penrith Gafoaleata & Lagiraea Faitua FS
   
7. Crossroads *******VACANT******
   
8. Green Valley Pu'a & Maleina Tima FS 
   
 9.  Smithfield Vaalele & Tupulagafou Tapaleao FS                                     
 10. Cecil Hills Roy & Pitolua Saipaia FS    

 Pulega: SINI I SAUTE

1. Sydney Malifa Taeipo & Sitaua Malifa FT
   
2. Bankstown Iele & Faasuka Paulo FS
   
3. Prestons *******VACANT*******    
 4.  Mascot Pasefika & Talalelei Maiava FS     
5. Canterbury Iakopo & Faaesea Leleimalefaga FS   
   
6. Condell Park Fiti & Maria Semaia FS    
   
7. Liverpool Faatamalii & Tagiilima Tanielu FS      
   
8. Moorebank Tue & Tolopo Lemalu FS 
   
9 St. George/Heathcote Mofate & Aliitasi Fuimaono FS    
10 Taeaofou o le Talelei Faalepo & Lemapu Tuisuga FS    

Matagaluega: NIUSAUELESE

 Pulega: SINI I SISIFO 

1.
Mt Druitt Simeona & Alofa Taefu FT
   
2. Michinbury Iakopo & Ianeta Ropati FS
   
3. St. Claire Toese & Taavili Lealiee FS
   
4. Canberra Iorina & Faafetai Maniti FS 
   
5. Riverstone Harry & Mutaaga Cowley FS
   
6. St Mary's Petaia & Regina Lima FS         
   
7. Colyton Farao & Fuala'au Falana'ipupu FS     

Pulega: SINI I SASA'E

1.
Campbelltown Kolia & Lila Fiu Kolia FT    
2. Camden Namuasua & Ataataoletaeao Mareko FS    
3. Griffith Fauena & Leaoa Leilua FS
   
4. Leeton Pepa & Ailini Taavao FS    
5. Macarthur Sumeo & Sauimalae Leota FS
6. Moorebank Rupi & Tamara Apaola (FS)
7. Wollongong Vailele & Eseta Lemalu FS    
8. Riverina Soliga & Falelaui'ula Te'o FS    
9. WaggaWagga Ianusi Harry & Vi'iomaria Cowley (Faa-Misionare)  
 

Pulega: SINI TUTOTONU

1.
Blacktown Matelili & Moevasa Leaana FT    
2. Woden Saifoloi & Manuia Saifoloi FS    
3. Rooty Hill Uikilifi & Sherry Vaifale FS    
4. Quakers Hill Falani & Paono Tofilau FS    
5. Eastern Creek Okesaita & Sulamai Iosia FS    
         

Matagaluega: KUINISELANI [QLD]

Pulega: PURISIPENI I SISIFO

1. Westside Lance & Satelite Tautiepa FT 
   
2. Ipswich Tavita & Lei- Moana Evagelia FS            
   
3. Metro West Asora & Nu'uausala Faresa FS    
4. Springfield Lakes Henry & Orepa Ito FS    
5. Southside Petaia & Sarai Tuifao FS    
6. Forest Lakes Sili & Logola Mo'a FS    
7. Alice Springs Uelese & Roseta Mulitalo    
         

Pulega: PURISIPENI I MATU

1. Northside Lauie & Autalaga Lupematasila FT
   
2. Caboolture Osa & Faaiuga Nanai FS  
   
3. Pine Rivers *******VACANT*******    
4. Chermside Aliota & Upulasi Tiatia FS 
   
5. Townsville *****VACANT***** 
   
6. Morayfield Ioane & Silaumua Aloalii FS    
7. Cairns Aminatapu & Elena Taua FS    

Matagaluega: KUINISELANI I SAUTE [QLD Sth]

Pulega: PURISIPENI I SAUTE

1. Southwest Brisbane Tauaaga & Senerita Mataafa FT 
   
2. Maaola o le Talalelei Niuetasi & Senetima Aupaau FS    
3. Papa o le Olataga Neti & Faau'u Seluka FS        
4. Brisbane Aukilani & Mauinuuese Tuiai FS 
   
5. Ipswich Central Simona & Deanne Ene FS
   
6. Ola Fou Sabu & Sueileata Samoa FS
   
7. Centenary Makisua & Nima Reupena FS
   
8. Eastside Faasoi & Taleta Maua FS 
   
9. Forest Lake Sili & Logola Mo'a FS  

PulegaLOGAN

1. Logan City Ionatana & Alapeta Fa'ai'uaso FT
   
2. Lamepa Logan West Perelini & Tiliilagi Tauilo FS
   
3. Logan East Isamaeli & Kuinivia Liaina FS
   
4. Loganholme Paratiso & Shalom Afaaso FS    
5. Sulu o le Talalelei Emani & Naitosara Tevaga ATN    
6. Lou Ola ia Aoga Faafetai & Mereitulagi Setefano FS
   
7.  Gold Coast  Iuma Patrick & Ulalemamae Ah Poe FS    
8. Southeast Brisbane Pevise & Winona Leo FS  

New Zealand

Matagaluega: AUKILANIsfern2

PulegaMAUNGAKIEKIE

1. Panmure Pouniu & Aniva Faamausili FT
2. Sandringham Dr Featuna'i & Virginia Liuaana FS 
3. Onehunga Tafatolu Lelevaga
4. Owairaka Kafareli & Imelda Sasagi FS
5. Mt Roskill Iosefa & Renita Tiata FS
6. Avondale Auvaa & Anofale Eneliko FS
7. Greenlane Faafetai & Petra      ATN
8. Mangere Bridge  Tone & Aoao Leituala FS
9. Orakei Perkins & Olataga Waterhouse FS
     

PulegaWAITEMATA

1.
North Shore Fiatepa & Penina Faae'e FT
2. Kingsland Fetuliaina & Fusi Pama FS
3. Western Springs Vagatai & Lusia Va'aelua FS 
4. Grey Lynn Dr Peniamina & Sinatala Leota FS
5. Glenfield Iosefa & Lagimaina Rimoni FS
6. Mt Eden Togafiti & Masae Tuaoimaalii FS
7. Favona Fuata'i & Siloma Misiaita FS
     

Pulega: WAITAKERE

1. Te Atatu Filemoni & Alofa Crawley
2. Blockhouse Bay Sesera & Litara Tolova'a FS
3. New Lynn Ma'aola & Molly Seseroma FS
4. Ranui
Filemoni & Alefa Tuigamala FS
5. Penisula o Petesa Fa'apaia & Faatonu Seumanutafa FS
6.
Peteleema Fou Maligi & Fofoga Setefano FS
7. Titirangi Tafesilafa'i & Miriama Lavasi'i FS
8. Glen Eden Aleki & Eta Nanai FS
9. Green Bay Lama & Mapusaga Milford FS
10.  Upper Habour Anitoni & Naomi Misa 

 

 Matagaluega: MANUKAU

Pulega: MANUKAU I SASA'E

1. Papatoetoe Alosina & Otaota Vavae FT
2. Weymouth ***VACANT***
3. Manurewa Talia & Feiloa'iga Tapaleao FS
4. Papakura Fotuanuupule & Selena Perelini FS
5. Takanini Palemia & Rosa Lafolafo FS
 6. Mission Heights Vilia & Ana Autalaga FS

Pulega: MANUKAU I SISIFO

1.
Pakuranga  Va'aelua & Nila Patu FT(KMTA)
2. Otara Maafala & Lalokava Lima FS
3. Sulu o le Malamalama  Iosefatu & Mafumaiala Patea FS 
4. East tamaki Eperone & Salataima Futi FS
5. Otahuhu Ata & Moua'ana Milo FS
     
     

Pulega: MANUKAU I MATU

1.
Sulu o le Ola Iakopo & Kuini Isaraelu FT
2. Mangere East  Victor & Salome Pouesi FS
3. Taeaoafua  Sean & Faufau Palala FS
4. Mangere West ***VACANT***

 Pulega: WAIKATO

1.
Hamilton Anatu & Mata'ina Reupena FT
2. Te Kuiti  Tanielu & Greenlane Lava FS
3. Rotorua   Iakopo & Pelei'upu Manutai FS
4. Tauranga Alesandro & Lili Tuamu ATN
5. Tokoroa Falefiaoalii & Palasi Faalolo FS

Matagaluega: LAUMUA O AOTEAROA

Pulega: UELIGITONE I SAUTE

1. Hutt Valley  Faatulituli & Meripa Setu FT
2. Ueligitone Tautiaga & Tina Mamea FS
3. Petone Fereti & Sosefina Tutuila FS
4. Wainuiomata  Utupo Henry & Maressa Iputau FS
5. Lower Hutt  Oliva & Pulusila Tia'i FS
6. Upper Hutt  Vaegaau & Keiti Liko FS
7. Newlands  La'aulepanona & Pepe Fereti FS
 

Pulega: UELIGITONE I MATU

1. Cannons Creek  A'ufaga & Sina Faafia FT
2. Ketesemane  Kuatemane & Faasau Ulutui FS
3. Porirua  Nove & Penina Vailaau FS
4. Masterton Meki & Maria Lauvi FS
5. Levin  Elekana & Laganofo Tuialii FS
6. Palmerston North  Periti & Tiana Fauolo FS
7. Marton Nevin & Mile Atoa FS 
8. Wanganui Taipisia & Toiata Lauvi FS
9. New Plymouth Faafetai & Naila Milo FS 
10. Hastings Sunita & Tuano'a Nua
11. Napier Arthur & Gese Talaga FS 
12. Akina (Faamisionare) John & Falesueai Ah Honi FS 
 

Matagaluega: NIUSILA I SAUTE

Pulega: CANTERBURY   

1. Nelson  Faleulu & Luaipou Malaulau FT
2. Shirley Rupi & Kanona Leota FS
3. Blenheim Peniamina & Rita Faalave FS
4. Honby  Fitifiti & Mamere Luatua FS
5. Wainoni  Viliamu & Catheryn Chan Foung FS
6. Christchurch Keresoma & Tuvalu Seuala FS
     

Pulega: OTAGO   

1. Dunedin Posala & Philippa Tioa FT
2. Ashburton  Uosepi & Tumanu Paiaaua FS
3. Invercargill Lole & Kahealani Fiso FS
4. Timaru  Oteta & Fuifui Taulealo FS
     
     

Others

  American Samoa
Tafuna Alapi Eti FS ( )    

 

Fiji

Suva Afa Afato FS (Iutita)    

Savai'i

Matagaluega: FA'ASALELE'AGA

PulegaSALEGA

1. Fai'a'ai Faasavala & Lina Leilua FT
2. Taga Simalu & Nefunefu Kovati FS 
3. Fogatuli Apelu & Sieni Semu FS
4. Sala'ilua Mose & Uputaua Malaga FS
5. Fagafau Sooula & Vicky Epati FS
6. Vaipu'a Ionatana Tupolo FS
7. Samata Aokuso & Tofaifaalua Taumate FS
8. Foailalo Pulemau & Nimoe Seve FS
     

Pulega:PALAULI

1.
Gautavai Leaso & Faafetai Tupai FT
2. Maota Falevi & Pelenatete Petana FS
3. Tafua-tai Niulala & Loreta Kupa FS 
4. Fa'ala Uili & Parda Konelio FS
5. Vailoa Enele Auvaa FS
6. Papa (Puleia) Enoka & Susi Aperaamo FS
7. Puleia Mose & Aliitasi Tanielu FS
8. Sili Epati & May Amosa FS
9. Vaito'omuli Fereti & Heta Sefo FS
     

Pulega: SAFOTULAFAI

1. Fogapoa **VACANT**
2. Lalomalava Sotiaka & Vanu Roma ATN
3. Fatausi Tesimeta & Leatuna Afamasaga FS
4. Fusi Silipa Silipa & Tagiilima ATN
5. Sapapali'i Auatama & Tamara Esera FS
6. Iva Tonu & Malelega Mauafu FS
7.
Salelavalu Ioane & Amiga Tauiliili FS
8. Salelologa Valaauina & Veronika Taumafai FS
     

Pulega: AMOA

1. Siufaga Fiafia & Faáuluuluga Toleafoa FT
2. Asaga Faataualofa & Miri Mata'i FS
3. Lano Feterika & Navy Motu FS
4. Sa'asa'ai Lafolafo & Luisa Amituana'i FS
5. Faga Alofa & Noreen Ale FS
6. Saipipi Ulale & Usufono Sakaio FS
 7.  Pu'apu'a  Aperaamo & Anne Tufuga 

 

Matagaluega: ITU O TANE

Pulega:ITU ASAU

1. Papa (Sataua) Amuia & Tiresa Seuala FT
2. Auala Motusaga & Tanya FS
3. Sataua Toese & Pailalo Tuia FS
4. Vaisala Kirisimasi & Taefalaula Mua'ava FS
5. Falealupo-uta **VACANT**
6. Vaotupua Namaia & Pelemoni Kofe FS
7. Tufutafoe Albert & Simalua Fa'ata'ita'i FS
8. Avata Peia & Eseta Lesatele ATN
     

Pulega:GAGAIFOMAUGA

1.
Safotu Tanielu & Siataata Apineru FT
2. Sasina Panapa & Leafa Too FS
3. Manase  
4. Paia Anthony & Lealofi Kosena FS
5. Lefagaoalii Alesana & Siapolima Afamasaga FS
6. Matavai Lauititi &Vaimaila Vaega
7. Faletagaloa Vaueli & Rosita Sanerivi FS
8. Fatuvalu Mani & Sareta Nepo FS
9. Fagae'e Afatia & Talalelei Niue FS
10. Letui Isaako & Vinas Sefo FS
11. Aopo Penaia & Ianeta Europa FS
12. Samauga  Vavae & Fereni Maua FS 
     

Pulega:GAGA'EMAUGA

1. Samalaeulu Palemia & Tovale Tauiliili FT
2. Sale'aula Penaia & Lagi Koro FS
3. Patamea Tanielu & Tuvalu Tupuse FS
4. Sato'alepai Atapana & Etevise Pati FS
5. Fagamalo Taulotoga & Sago Viliamu FS
6. Lelepa Ali & Fogalele Alapati FS
7. Avao Kirisimasi & Iloilo Fiti FS

United States

Matagaluega Amerika

Pulega i Matu (North Sub-District)

1 Savali ole Filemu **VACANT** Las Vegas, NV  
2 EFKS Utah Saitumua Tafaoialii FS (Rosa) Magna, UT  
4 Ierusalema Fou Uamuli Su'a FS (Senara) Midvale, UT  
5 EFKS Las Vegas Elisaia Tagiilima FS (Luma) Las Vegas   
6 Fale ole Fai Ipu Omea Tupe Auelua FS (Salamasina) San Bernadino, CA  

 

Pulega San Francisco (San Francisco Sub District)

1 Lemoore EFKS Selulo Lago'o FT (Vaiola) Daily City, CA  
2 Viodolorosa Tavita Faletagaloa FS (Maria)
 Modesto, CA  
3 EFKS Malua Washington Hector Pouono FS (Herema) Seattle  ,WA   
         

 

Pulega i Saute (South Sub District)

1 Ola Mo Keriso Makerusa Porotesano FT (Faate'a) San Diego, CA  
2 Agape Filo Tauaivale FS (Feagai) Garden Grove, CA  
         

 

Pulega Tutotonu (Central Sub District)

1 Vai o le Ola Andrew Leavasa FT (Losivale)  Lakewood,CA  
2  La ole Amiotonu  Lee Tanuvasa FS (Carolyn) Hacienda Heights,CA  
3 Taeao Fou EFKS Time Laufili FS (Nerisa) Los Altos, CA  
4 Dominguez Pausa Thompson ATN (Meillyn) Compton, CA  
EFKS Emanuelu  Ui Seanoa FS (Luluvita) Los Alamitos CA   
         

Matagaluega Hawaii

Pulega i Sisifo (West Sub District)

1 Kalihi Tinetali & Moeava Gafa FT     
2 Lamepa o le Ola Sisigafu'a & Paratisa Bentley FS     
3 Alii Irae Peni & Sose Filivaa FS    
4 Mililani  Arnold Fautanu ATN
   

 

Pulega i Sasa'e (East Sub District)

1 Waimanalo Fuamaila & Loimata Soa FT    
2 Honolulu Galuefa & Sara Leilua FS    
3 Vaipuna o le Ola  **Vacant**

Upolu

sam2

Matagaluega:APIA I SASA'E

 Pulega: FAGALOA

1. Uafato Asotasi & Savaliga Gu Time FT
2. Ma'asina Solomona & Muamai Ta FS
3. Lona Siaosi & Meli Samoa FS
4. Ta'elefaga Tapuni & Tinoi Maulolo FS
5. Salimu & Musumusu Harima & Matuli LeMamea FS
6. Sauano Ieti & Manu'ula Tofaeono FS
7. Samamea Filiilagi & Epenesa Tau FS

Pulega: MA'Ā

1. Manunu Roma & Wilma Enosa FT
2. Falevao Tafa'i & Vaelei Galumalemana FS
3. Faleapuna Peni & Faataualofa Meaalofa FS
4. Fusi Alo & Mili Pita FS
5. Lalomauga Sakaio & Magalelei Maiava FS
6. Saoluafata **VACANT**
7.
Falefa Tau & Leinati Toleafoa FS
8. Lufilufi Vaigalo & Bettymara Maua FS

Matagaluega:VAIMAUGA

Pulega:VAIMAUGA I SASA'E

1.
Luatuanu'u Aila & Valasi Patea FT
2. Eva Irenio & Lapu'a Tagaloa FS
3. Lauli'i Pita & Emi Toleafoa FS 
4. Letogo Ulatifa & Taugatala ATN
5. Solosolo Sepi & Meafou Gafa FS
6. Leusoali'i Tanoalei'a & Elalaumate Tunupopo FS

PulegaVAIMAUGA I SISIFO

1. Tanoalei'a Enefatu & Atigisami Lesa FT
2. Vaiala Iese & Siaeauli Uele FS 
3. Fagali'i Petaia & Tinei Leavai FS
4. Levili Fa'alenu'u & Henrietta Tagataese FS
5. Vailele Siaosi & Sou Salesulu FS
6. Maugafiafia Ionatana & Vaito'a Te'o FS
7. Vaivase Tai Seilala & Agape Lumanuvae FS
8. Moata'a Semikueva & Vesia Fa'atoafe FS

Matagaluega: FALEATA

Pulega: FALEATA I SISIFO

1. Vaigaga Tautua & Naomi Aurelio FT
2. Toamua Eletise & Rosa Suluvale FS 
3. Tulaele **VACANT**
4. Vaitele Uta Muao & Tauvela Su'a FS
5. Vailoa Uta Nouata & Fa'aao Saifoloi FS
6. Vailoa Tai Siaosi & Samira Matai'a FS
7. Elise Fou Reupena & Vaipou Nofoa'iga FS
8. Peteleema Fou Iosefa & Tina Afutiti FS
9. Nu'ufou Letaulau & Tina Pesaleli FS
10 Petania Fou(ToamuaUta) Enoka & Lila Pouniu FS

 

Pulega: FALEATA I SASA'E

1.
Ketesemane Fou Misipalauni & Tafao Faatau FT
2. Sinamoga Larry & Semurana Williams FS
3. Aleisa i Sisifo Pati & Aiga Crichton FS
4. Ululoloa/Si'usega Kerisimasi & Viola Sani FS
5. Lotopa Posala & Moevao Tiotio FS
6. Alafua Faisiota & Lielie Autagavaia FS
7. Aleisa i Sasa'e Apisaloma & Sao Ta'eleipu FS
8. Lepea Esekia & Asolelei Peneueta FS
9. Vaimoso Amosa & Sinefu Reupena FS

Matagaluega: APIA

Pulega: APIA I SISIFO

1. Aai o Niue Efu & Hana Efu FT
2. Alamagoto Fa'atafa & Sinuanua Nefu FS
3. Apia Latu & Lotu Latai FS
4. Fugalei Komisi & Mercy Samuelu
5. Mulinu'u Talalelei & Filita'a Tuafafo FS
6. Falelauniu  Puletua & Ruta Tapumanaia FS

Pulega: APIA I SAUTE

1. Leufisa Auva'a & Aiga Peseta FT
2. Vaoala Ioane & Manuia Petaia FS
3. Vailima Fa'asalafa & Ioana Vitaoa FS
4. Tanugamanono Poasa & Lemina Toiaivao FS
5. Loimata o Apaula Letupu & Helen Mata'utia FS

Pulega: APIA I SASA'E

1. Apia Uta **VACANT**
2. Matautu Tai Moli & Zina Moli FS
3. Matautu Uta Elisaia & Samoa Kolia FS
4. Vaipuna Tuuau KF & Aolele Tu'u'au FS
5. Fa'ato'ia **VACANT**
6. Vini Fou Tasele & Tine Tuluauau FS
7. To'omatagi Fuao & Sieni Fuimaono FS
8. Magiagi Tuana'i & Upu Uesile FS

Matagaluega:MALUA

PulegaMALUA I SASA'E

1. Faleula Fili & Pereseti Sia Matalavea FT
2. Tuana'i Kamuta & Makerita Mataafa FS 
3. Malie Eroni & Litia Sitanilei FS
4. Afega Luapene & Fa'aolataga Nepo FS
5. Le'auva'a
Isaia & Eseta Kalepo FS

PulegaMALUA I SISIFO

1.
Levi (Saleimoa) Isaako & Pereise Viki FT
2. Faleasiu Timoteo & Ilasa Tapelu FS
3. Utuali'i Faraimo & Sarona Ti'iti'i FS 
4. Saleimoa Seti & Vaialisi Seti FS
5. Lepale Peteru & Vaasiva FS
6. Togo Tavita & Mafaufauga Pulu FS
7. Fasito'o Uta Uta & Feula Muaulu FS

Matagaluega: A'ANA

Pulega: FALELATAI

1. Pata (Falelatai) Caesar & Atulasi Samuelu FT
2. Si'ufaga Andrew & Faleupolu Laufiso FS
3. Matautu (Falelatai) Rimoni & Laepa Wright FS
4. Samatau Julius & Lenitali Fruean FS

Pulega: AIGA I LE TAI

1.
Satuimalufilufi Taise & Tapusa Ioapo FT
2. Faleū Ieremia & Mesi Saufo'i FS
3. Salua Tai Maluelue & Melaina P Tone FS
4. Apolima Tai Amosa & Mele Silipa FS
5. Apai Iona & Tasileta Paniani FS
6. Apolima Uta **VACANT**
7. Salua-Uta Napoleone & Sita Vaiaso FS
8. Fuailolo'o Hemi & Titi Fa'atonu FS
9. Lalovi Tauapa'i & Susana Tufi FS
10.  Lepuia'i Pi'ilua & Na'oafioga Sao FS

Pulega: ALOFI

1. Satapuala Ailepata & Nofoaga Leuta FT
2. Leulumoega Tunupopo & Sefulu Patū FS
3. Fasito'otai Eric & Amata Mulitalo FS
4. Vailu'utai/Faleatiu Mose & Betty Galuvao FS
5. Nofoali'i Tupou & Lisa Tanielu FS
6. Etena Fou Simona & Sivailoa Perefoti FS

Pulega: LEFAGA

1. Safa'ato'a-Uta Nomeneta & Taua Simanu FT
2. Savaia/Tafagamanu Keneti & Fa'aleleiga Leaupepe FS
3. Tanumalala Motuga & Sioi Matagi FS
4. Safa'ato'a-Tai I'aeva Amitai FS
5. Savaia-Tai Clay & Eseta Tofilau FS
6. Matautu-Tai (Lefaga) Esaroma & Ruta Fatilua FS
7. Matautu-Uta (Lefaga) Lauama & Elieta Fonotaga FS
8. Falease'ela Tuitoga & Silika Leota FS
9. Gagaifo-Uta Francisco & Olive Fatu FS
10.  Tafagamanu-Tai To'osavili & Epenesa Tua FS

Matagaluega: LOTOFAGA/LEPA/ALEIPATA

Pulega: LEPA & LOTOFAGA

1. Lotofaga Iosefa & Teki Uilelea FT
2. Matatufu Fa'asalafa & Siline Alaovae FS
3. Lepa Tavita & Mileneta Maliko FS
4. Aufaga Malo & Lisa Afia FS
5. Vavau Susuga & Faasasalu Alesana FS
6. Saleapaga Uaea & Violeti Isaraelu FS

PulegaALEIPATA

1.
Saleaumua Pati & Matalena Vili FT
2. Ulutogia Koria & Puataunofo Matamu FS
3. Lalomanu Vaai & Niukini Tua FS
4. Mutiatele **VACANT**
5. Samusu **VACANT**
6. Satitoa Vaitu'u & Vaisaili Palale FS

Matagaluega: FALEALILI/SIUMU/SAFATA

Pulega: FALEALILI

1. Sapo'e Tunumoso & Susana Iosia FT
2. Salesatele Steven & Mereseleisa Palala FS 
3. Salani Kelekolio & Lupe Sanele FS
4. Piu Reupena & Italia Le'au FS
5. Malaemalu Fa'aletaua &Togi Fa'aea FS
6. Matautu Amosa & Punipuao Vaetoe FS
7. Vaovai Vaigafa & Solonaima Paleono FS
8. Poutasi Letone & Carol Uili FS
9. Saleilua Risati & Suitupe Taua FS
10.  Sapunaoa Toalua & Sue Perese FS
11.  Satalo Fuata'i & Aotumua Simanu FS
12.  Si'uniu Momo'e & Tagisia Gaga'eolo FS

Pulega: SIUMU & SAFATA

1.
Vaie'e Kereta & Faafetai Fuafiva FT
2. Lotofā Feata & Lisa Perelini FS
3. Tafitoala Tanuri Pesaleli & Sanaima FS
4. Sa'aga Lance & Freda U Urale FS
5. Siumu Tuia & Maupenei Peseta FS
6. Sataoa Faresa & Mae'e Faresa FS
7. Sa'anapu Tai Iakina & Roina Alefaio FS
8. Sa'anapu Uta Denny & Puna Epati FS
9. Fausaga Uatitagi & Ututau Asueru FS