Australia2

Matagaluega:VITORIA [VIC]

PulegaVITORIA I MATU

1. Northcote Aviti & Saiaigaeiva Etuale FT
2. Meadow Heights Fiaalua'e & Manuula Tiata FS 
3. Brimbank Samani & Vaimoana Lupematasila FS
4. Perth Konelio & Fueselela Tali FS
5. Watsonia Sikeli & Litara Leasiolagi FS
6. Melepone Asafo & Selina Iosefa FS
7. Swan Valley (Perth) Alaofetu & Kalala Faaeteete FS [Faamisionare]
     

Pulega:VITORIA TUTOTONU

1.
Glenroy Paul & Taulogomai Gray FT
2. Tullamarine I'aeva & Fa'afouina Lagaaia FS
3. Melton Apineru & Leafaitulagi Misipele FS 
4. Burnley Leitualasa & Sala Fa'amatala FS
     

PulegaVITORIA I SAUTE

1. Dandenong Viliamu & Nellie Finau FT
2. Frankston Iakopo & Mafoe Pesaleli FS
3. Clayton Fatu & Tulele Tufue FS
4. Hamptom Park Korita & Vaisola Tovio FS
5. Cranbourne Moe & Tusialei Tauti FS
6. Keysborough Melani & Ailini Keilani FS
     

 Matagaluega: SINI [NSW]

Pulega: SINI I MATU

1. Granville Siaki & Gaufa Brown FT
2. Villawood Isaako & Tavai Patea FS
3. Fairfield Peleti & Michiko Lima FS
4. Newcastle Elama & Taerio Alao FS
5. Shanes Park Iosefa & Satui Iuvale FS
6. Penrith Gafoa & Lagiraea Faitua FS
7. Crossroads Tanielu & Maria Lemau FS
 

Pulega: SINI I SAUTE

1. Sydney Malifa & Sitaua Malifa FT
2. Bankstown Iele & Faasuka Paulo FS 
3. Camden Namuasua & Ataataoletaeao Mareko FS
4. Campbelltown Kolia & Sootuli Kolia FS
5. Canterbury Iakopo & Faaesea Leleimalefaga FS
6. Condell Park Fiti & Maria Semaia FS
7. Liverpool Malua & Heather Keilani FS
8. Moorebank Tue & Tolopo Lemalu FS
   

Pulega: SINI I SISIFO

1.
Mt Druitt Simeona & Alofa Taefu FT
2. St.Claire Toese & Taavili Lealiiee FS
3. Michinbury Iakopo & Ianeta Ropati ATN 
4. Woden (ACT) Saifoloi & Manuia Saifoloi FS
5. Canbera (ACT) Iorina & Faafetai Maniti FS
6. Riverstone Harry & Mutaaga Cowley FS
7. St Mary's Sam & Sapi Amosa FS
     

Pulega: SINI TUTOTONU

1.
Rootyhill Uikilifi & Shirley Vaifale FS
2. Wentowrthville Tavita & Siulepa Filipaina FS
3. Blacktown Matelili & Moevasa Leaana FS 
4. Quakers Hill Farani & Paono Tofilau FS
5. Eastern Creek Okesaita & Sulamai Iosia FS
     

Matagaluega: KUINISELANI [QLD]

Pulega: PURISIPENI I SISIFO

1. Westside Lance & Satelite Tautiepa FT
2. Ipswich *****Vacant*****
3. Metro West Asora & Nu'uausala Faresa FS
4. Springfield Lakes Henry & Orepa Ito FS
5. Gold Coast Patrick & Ulamalae Ah Poe FS
6. Forest Lakes Sili & Logola Mo'a FS
7. East Ipswich Tomasi & Stella Gray FS
 

Pulega: PURISIPENI I MATU

1. Northside Lauie & Autalaga Lupematasila FT
2. Caboolture Osa & Faaiuga Nanai FS
3. Pine Rivers Tapenaga & Olita Reupena FS
4. Chermside Aliota & Upulasi Tiatia FS
5. Townsville Poloaiga & Lauao Imo FS
6. Morayfield Ioane & Silaumua Aloalii FS
7. Cairns Aminatapu & Elena Taua FS

Matagaluega: KUINISELANI I SAUTE [QLD Sth]

Pulega: PURISIPENI I SAUTE

1. Southwest Brisbane Tauaaga & Senerita Mataafa FT
2. Setima o le Ola Pevise & Shirley Leo FS
3. Papa o le Olataga Neti & Faau'u Seluka FS
4. Brisbane Milo & Talamasinei Faaleava FS
5. Ipswich Central Aofaiga & Lolo'u Levi FS
6. Ola Fou Sabu & Sueileata Samoa FS
7. Centenary Makisua & Nima Reupena FS
8. Eastside Faasoi & Taleta Maua FS

PulegaLOGAN

1. Logan City Ionatana & Alapeta Fa'ai'uaso FT
2. Logan West Perelini & Tiliilagi Tauilo FS 
3. Logan East Isamaeli & Kuinivia Liaina FS
4. Loganholme Paratiso & Shalom Afaaso FS
5. Sulu o le Talalelei Safiti & Hinemoa Iupati FS
6. Lou Ola ia Aoga Faafetai & Mereitulagi Setefano FS