Australia2

Matagaluega:VITORIA [VIC] 

PulegaVITORIA I MATU                                                     

1. Northcote                                        Aviti & Saiaigaeiva Etuale FT 
2. Meadow Heights Fiaalua'e & Manuula Tiata FS 
3. Brimbank Samani & Vaimoana Lupematasila FS                                         
4. Perth Konelio & Fueselela Tali FS  
5. Watsonia Sikeli & Litara Leasiolagi FS
6. Melepone Asafo & Selina Iosefa FS 
7. Swan Valley (Perth) Alaofetu & Kalala Faaeteete FS [Faamisionare]
         

Pulega:VITORIA TUTOTONU

1.
Glenroy Paul & Taulogomai Gray FT 
2. Tullamarine I'aeva & Fa'afouina Lagaaia FS 
3. Melton Apineru & Leafaitulagi Misipele FS 
4. Burnley Leitualasa & Sala Fa'amatala FS 
         

PulegaVITORIA I SAUTE

1. Dandenong Viliamu & Nellie Finau FT
2. Frankston Iakopo & Mafoe Pesaleli FS
3. Clayton Fatu & Tulele Tufue FS 
4. Hamptom Park Korita & Vaisola Tovio FS 
5. Cranbourne Moe & Tusialei Tauti FS 
6. Keysborough Melani & Ailini Keilani FS
         

 Matagaluega: [NSW]

Pulega: SINI I MATU

1. Granville Siaki & Gaufa Brown FT 
2. Villawood Isaako & Tavai Patea FS 
3. Fairfield Peletisala & Michiko Lima FS 
4. Newcastle Elama & Taeario Alao FS
5. Shanes Park Iosefa & Satui Iuvale FS                                                                    
6. Penrith Gafoaleata & Lagiraea Faitua FS   
7. Crossroads Tanielu & Maria Lemau FS 
8. Green Valley  Pu'a & Maleina Tima FS 
 9.   Smithfield  Vaalele & Tupulagafou Tapaleao FS                                 
 10.  Cecil Hills  Roy & Pitolua Saipaia FS
   

 Pulega: SINI I SAUTE

1. Sydney Malifa Taeipo & Sitaua Malifa FT
2. Bankstown Iele & Faasuka Paulo FS
3.  Prestons Litala & Levei Tuimaualuga                                                              
   Mascot Pasefika & Talalelei Maiava FS 
5. Canterbury Iakopo & Faaesea Leleimalefaga FS   
6. Condell Park Fiti & Maria Semaia FS    
7. Liverpool Faatamalii Tanielu FS      
8. Moorebank Tue & Tolopo Lemalu FS 
9 ST George/Heathcote Mofate & Aliitasi Fuimaono FS
10 Taeaofou o le Talelei Faalepo & Lemapu Tuisuga FS
         
   

 

Matagaluega: Niu Sa Uelese Sisifo

Pulega: SINI I SISIFO

1.
Mt Druitt Simeona & Alofa Taefu FT 
2. St.Claire Toese & Taavili Lealiiee FS                                                                  
3. Michinbury Iakopo & Ianeta Ropati ATN
4. Woden (ACT) Saifoloi & Manuia Saifoloi FS
5. Canbera (ACT) Iorina & Faafetai Maniti FS 
6. Riverstone Harry & Mutaaga Cowley FS
7. St Mary's Sam & Sapi Amosa FS                  
         

Pulega: SINI I SASA'E

1.
Campbelltown Kolia Fiu Kolia FT & Sootuli
2. Camden Namuasua Mareko FS & Ataataoletaeao
3. Griffith Soliga Te'o & Ula (Faamisionare)
4. Leeton Pepa Taavao FS & Ailini     
5. Macarthur Sumeo Leota FS & Sauimalae
6. Moorebank Rupi Apaola & Tamara
7. Wollongong Vailele Lemalu FS & Eseta (Faamisionare)
 

 

Pulega: SINI TUTOTONU

1.
Rootyhill Uikilifi & Shirley Vaifale FS
2. Wentowrthville Tavita & Siulepa Filipaina FS
3. Blacktown Matelili & Moevasa Leaana FS
4. Quakers Hill Farani & Paono Tofilau FS     
5. Eastern Creek Okesaita & Sulamai Iosia FS
         

Matagaluega: KUINISELANI [QLD]

Pulega: PURISIPENI I SISIFO

1. Westside Lance & Satelite Tautiepa FT 
2. Ipswich *****Vacant*****             
3. Metro West Asora & Nu'uausala Faresa FS
4. Springfield Lakes Henry & Orepa Ito FS
5. Gold Coast Patrick & Ulamalae Ah Poe FS
6. Forest Lakes Sili & Logola Mo'a FS
7. East Ipswich Tomasi & Stella Gray FS
 

Pulega: PURISIPENI I MATU

1. Northside Lauie & Autalaga Lupematasila FT
2. Caboolture Osa & Faaiuga Nanai FS  
3. Pine Rivers Tapenaga & Olita Reupena FS                                                                 
4. Chermside Aliota & Upulasi Tiatia FS 
5. Townsville Poloaiga & Lauao Imo FS 
6. Morayfield Ioane & Silaumua Aloalii FS                                                                     
7. Cairns Aminatapu & Elena Taua FS

Matagaluega: KUINISELANI I SAUTE [QLD Sth]

Pulega: PURISIPENI I SAUTE

1. Southwest Brisbane  Tauaaga & Senerita Mataafa FT 
2. Setima o le Ola Pevise & Shirley Leo FS 
3. Papa o le Olataga Neti & Faau'u Seluka FS    
4. Brisbane Milo & Talamasinei Faaleava FS 
5. Ipswich Central Aofaiga & Lolo'u Levi FS 
6. Ola Fou Sabu & Sueileata Samoa FS
7. Centenary Makisua & Nima Reupena FS
8. Eastside Faasoi & Taleta Maua FS 

PulegaLOGAN

1. Logan City Ionatana & Alapeta Fa'ai'uaso FT
2. Logan West Perelini & Tiliilagi Tauilo FS
3. Logan East Isamaeli & Kuinivia Liaina FS
4. Loganholme Paratiso & Shalom Afaaso FS
5. Sulu o le Talalelei Safiti & Hinemoa Iupati FS
6. Lou Ola ia Aoga Faafetai & Mereitulagi Setefano FS